TP-Docs
HTML5 Icon HTML5 Icon HTML5 Icon
TP on Social Media

Recent

Welcome to TinyPortal. Please login or sign up.

May 18, 2024, 04:30:44 PM

Login with username, password and session length
Members
  • Total Members: 3,886
  • Latest: Grendor
Stats
  • Total Posts: 195,189
  • Total Topics: 21,220
  • Online today: 112
  • Online ever: 3,540 (September 03, 2022, 01:38:54 AM)
Users Online
  • Users: 0
  • Guests: 41
  • Total: 41

Forumuma Tiny Portal Nasıl Kurabilirim

Started by alp, January 14, 2008, 05:56:52 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

alp

SORU: Blok başlıkları nasıl ayarlarım ?
CEVAP: ADMİN PANELİ >> TINY PORTAL >> BLOKLAR >> BAŞLIKLAR, bölümünden ayarlıyabilirsiniz.

SORU: Blok yerlerini nasıl ayarlarım ?
CEVAP: ADMİN PANELİ >> TINY PORTAL >> BLOKLAR >> AÇIK/KAPALI/TAŞI, bölümünden ayarlıyabilirsiniz.

SORU: Yeni blok ekleyebilirmiyim ?
CEVAP: Evet, ADMİN PANELİ >> TINY PORTAL >> BLOKLAR bölümünden ekleyeceğiniz bölgenin üstündeki ekleme linkine tıklayarak blok eklenebilir.

SORU: Herhangi bir kategorideki mesajları nasıl portalda gösteririm ?
CEVAP: ADMİN PANELİ >> TINY PORTAL >> AYARLAR >> FRONTPAGE, bölümündeki Forum mesajlarını göster karşısındaki bölümden görüntülencek mesajların bölümü seçilebilir.

illegal01

tinyportal09x-11x.mod paket olarak yüklereken hata verdi nasıl çözebilirim sorunu acaba ???

illegal01

deejay35

anlatımız gercekten gusel tesekkurler oncelıkle. ben TP yi localhost ta kurdum oldu fakat Admin Bolumunde TinyPortal kısmındaki Ayarlar, Blok Yöneticisi ve Makale Yöneticisi ne girdigimde asagıdakı hatayı verıo:

Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 1572864 bytes) in D:\AppServ\www\Sources\Load.php(1735) : eval()'d code on line 1224

neyden kaynaklanabılır acaba?

alp

Quote from: deejay35 on March 05, 2008, 10:04:21 PM
anlatımız gercekten gusel tesekkurler oncelıkle. ben TP yi localhost ta kurdum oldu fakat Admin Bolumunde TinyPortal kısmındaki Ayarlar, Blok Yöneticisi ve Makale Yöneticisi ne girdigimde asagıdakı hatayı verıo:

Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 1572864 bytes) in D:\AppServ\www\Sources\Load.php(1735) : eval()'d code on line 1224

neyden kaynaklanabılır acaba?

localhost ta hiç kurmadım onun i.in tam olarak bilemeyecem
tr dosyalarını yükledinizmi

deejay35

fussilet

burdaki dosyaları kaldırıp burayla ilgili dosyaları manuel olarak kur, load'da sanırım dosyalar yerlerine oturmamış...

pascal37

benimm site dosyaları editlemiyor neyapabilirm.

fussilet

editlenecek dosyaların chmodlarını 777 yapmalısın kardeş