TP-Docs
HTML5 Icon HTML5 Icon HTML5 Icon
TP on Social Media

Recent

Welcome to TinyPortal. Please login or sign up.

May 20, 2024, 07:51:56 AM

Login with username, password and session length
Members
  • Total Members: 3,886
  • Latest: Grendor
Stats
  • Total Posts: 195,195
  • Total Topics: 21,220
  • Online today: 144
  • Online ever: 3,540 (September 03, 2022, 01:38:54 AM)
Users Online
  • Users: 1
  • Guests: 47
  • Total: 48
  • @rjen

TP 1.0 Beta 4(Kayıt Sistemi)

Started by gecitli, June 06, 2009, 07:49:11 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

gecitli

Saygilar
Temama TP 1.0 Beta 4 Kurdum Kayit ol bolumunde dogrulama yazisi gorunmuyor bu sorunu nasil gideririm

Sitem
http://www.gecitli.bplaced.net/

bbTURK

tp ile ilgili olduÃ,,Ÿunu düÃ...ŸÃ¼nmüyorum ama sorunun tp ile ilgili olduÃ,,Ÿunu doÃ,,Ÿrulamak için sitenizde tpyi paketlerden akldÃ,,±rÃ,,±p tekrar bakar mÃ,,±sÃ,,±nÃ,,±z?
bu iÃ...Ÿlem herhangi bir veri kaybÃ,,±na neden olmayacaktÃ,,±r. ancak eÃ,,Ÿer yapmak istemezseniz aynÃ,,± hostta baÃ...Ÿka bir smf kurulumuna bakmak lazÃ,,±m.

sorunun tp ile ilgili olduÃ,,Ÿunu düÃ...ŸÃ¼nmememin sebebi tp o resim ile ilgili bir yere dokunmuyor.

gecitli

Saygilar
Arkadasim soylediginizi denedikden sonra yazdim saten tp kaldiriyom hersey normal belirtigim gibi tp sonrasi oluyor

gecitli

Saygilar
bbTURK  kardesim uzun denemeler sonunda hatanin  türkce dil dosyalarinda oldugunu gordum tp kurup deniyorum hersey normal dil dosyasini atinca gorunmuyor

bbTURK

:S böyle biÃ...Ÿeyi ilk kez duyuyorum localde denemeler yapÃ,,±cam sorunu yakalarsam ve çözersem bildiririm.

Paragaya

:S, sorun smf ile ilgili sende bir yanlışlık var.Şimdilik konuyu kitlemiyorum olasi sorunları degerlendirioyoruz.

gecitli

Selam

Yukarda gordugun gibi  tp yi kaldirdim normale dondu bu olay utf-8 yukleyince oluyor

turkyucel

Bu hatayÃ,,± baÃ...Ÿka alanlarda varmÃ,,± acaba?

gecitli

Bende merak ediyoru bu hata yanliz bendemi oluyor
zira poroblem hala devam ediyor

behzat

Quote from: gecitli on June 19, 2009, 02:51:25 AM
Bende merak ediyoru bu hata yanliz bendemi oluyor
zira poroblem hala devam ediyor

Evet bendede var smf forumlarında da inceledim ama çözemedim ve bu özelliği kullanmıyorum. aklıma tp veya kullandığım temadan olabilir diye geliyor. tp"ı kaldırınca çözülüyor.