TP-Docs
HTML5 Icon HTML5 Icon HTML5 Icon
TP on Social Media

Recent

Welcome to TinyPortal. Please login or sign up.

May 19, 2024, 11:49:47 AM

Login with username, password and session length
Members
  • Total Members: 3,886
  • Latest: Grendor
Stats
  • Total Posts: 195,189
  • Total Topics: 21,220
  • Online today: 128
  • Online ever: 3,540 (September 03, 2022, 01:38:54 AM)
Users Online
  • Users: 0
  • Guests: 58
  • Total: 58

yardım edermisiniz lütfen ??

Started by mert27_4_3, September 27, 2009, 06:29:00 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mert27_4_3

smf sürüm 1.1.10
kurduÃ,,Ÿum tiny portal sürüm 1.0.5 beta 1

kurulum sorunuszca gerçekleÃ...Ÿtirildi hiç bir sorunla karÃ...ŸÃ,,±laÃ...ŸmadÃ,,±m ancak admin panelde hiçbir ayar göremedim tp ile ilgili ??

eskiden tiny portal 0.9.8 miydi nerydi onu kullanÃ,,±yordum onda admin panelde ayar bölümü vardÃ,,± ne güzel herÃ...Ÿeyi yapÃ,,±yordum orda ancak o sürümde temalarda sorun yaÃ...ŸadÃ,,±Ã,,ŸÃ,,±mdan dolayÃ,,± bu versiyonu yükeldim eskisini de silmeyi unutmadÃ,,±m merak etmeyin tam sildim eksikte silmedim yenisini kurarkende hiçbir sorun olmadÃ,,± ancak Ã...Ÿimdi sitemde portal gözükmüyor biryerden aktive mi edecem bilemiyorum dediÃ,,Ÿim gibi admin panelde ayar bölümü yok tp nin ftp den yapacaksak birisi açÃ,,±klarsa sevinirim  :)

bbTURK

herhangi bir yerden aktif edilmesi gerekmiyor yüklendikten sonra direk kullanmaya baÃ...Ÿlayabilirsin ancak eski bir sürüm yüklemiÃ...Ÿsin.
site adresini verebilirsen durumu daha net anlayabilirim ama aklÃ,,±ma ilk gelen paketlerden tp paketini yükledikten sonra uygula linkine basmamÃ,,±Ã...Ÿ olman.

eÃ,,Ÿer portal görünüyor ancak admin panelinde yönetim seçenekleri çÃ,,±kmÃ,,±yorsa Çözüm-Belgeler ArÃ...Ÿivi bir göz atmanÃ,,± tavsiye ederim.

mert27_4_3

kusura bakmayÃ,,±n internete çok sÃ,,±k giremiyorum site ismi : www.sadece-paylas.net

hayÃ,,±r uygula da dediÃ,,Ÿimden eminim ancak bu sürümde temalarda sorun yaÃ...ŸanmadÃ,,±Ã,,ŸÃ,,±nÃ,,± duyduÃ,,Ÿum için bunu yükledim sanÃ,,±rÃ,,±m css dosyalarÃ,,± ile bütünleÃ...Ÿebilme özelliÃ,,Ÿine sahip bir süürm bilemiyorum tiny portal ile pek ilgim yok ama düzgün yüklendiÃ,,Ÿinden %100 eminim ana sayfadaki butonlarÃ,,±m flash deÃ,,Ÿil ama ona benzer bir Ã...Ÿey yaptÃ,,±Ã,,ŸÃ,,±m bazÃ,,± deÃ,,ŸiÃ...Ÿiklikler sonucu butonlar aynen flash efekti gibi oluyor oraya ekstra buton eklemedim daha bilerek portalÃ,,± ayarladÃ,,±ktan sonra ekleyecektim direk sitesimi.com/portal yazsam çÃ,,±kmazmÃ,,± veya ne yazarsam çÃ,,±kar ??

bbTURK

sitenizdeki tpye ait bir deÃ,,ŸiÃ...Ÿiklik göremiyorum. hiç yüklenmemiÃ...Ÿ olarak görünüyor.
tp smf tema katmanlarÃ,,±nÃ,,± kullanÃ,,±r. bu Ã...Ÿekilde tp 1.0 sürümleri tüm smf temalarÃ,,± ile çalÃ,,±Ã...Ÿabilir sadece forum butonu eklenmesi gerekiyor.
yüklenmemiÃ...Ÿ görünüyor. temanÃ,,±zdaki menu bir çok temada kullanÃ,,±lmÃ,,±Ã...Ÿ bilinen bir menu.

ilk önce yaptÃ,,±klarÃ,,±nÃ,,± bilmem gerek. tp kurulumunu örnek olarak aÃ...ŸaÃ,,ŸÃ,,±daki adÃ,,±mlarla yapabilirsiniz. ilk önce temayÃ,,± yada tpyi kurmanÃ,,±z farketmez.
-smf kurulumu yapÃ,,±lÃ,,±r.
-paketler/paket yükle ekranÃ,,±ndan tp paketi yüklenerek kurulumu yapÃ,,±lÃ,,±r.
-normalde kurulum sÃ,,±rasÃ,,±nda bir hata vermez. ancak bir hata aldÃ,,±ysnaÃ,,±z burada belirtin.
-tp dil dosyalarÃ,,± themes/default/languages klasörüne atÃ,,±lÃ,,±r.
-istediÃ,,Ÿiniz bir tema temalar ve görünüm ekranÃ,,±ndan yüklenerek kurulur.
tahminimce tema ve tp kurulumunu smf yönetim merkezinden yapmadÃ,,±nÃ,,±z yada tp kurulumu sÃ,,±rasÃ,,±nda bir hata aldÃ,,±nÃ,,±z.

pm ile yönetim haklarÃ,,±na sahip bir kullanÃ,,±cÃ,,± hesabÃ,,± verirseniz tp kurulumu için deneme yapabilirim.

mert27_4_3

kusura bakmayÃ,,±n gene geç geldim pm den size kendi kullancÃ,,± adÃ,,±ma Ã...Ÿifremi yolladÃ,,±m lütfen yardÃ,,±mcÃ,,± olun ..

mert27_4_3

ya lütfen kusura bakmayÃ,,±n o gün atmaya çalÃ,,±Ã...ŸtÃ,,±m bu günde gene aynÃ,,± hatayÃ,,± verdi böyle diyor ;

"You are not allowed to send personal messages. "

gönderemedim birtürlü eyer msn vermek yasak deÃ,,Ÿilse verirseniz ekleyeyim bir oradan konuÃ...ŸalÃ,,±m

mert27_4_3

sizin verdiÃ,,Ÿiniz kullancÃ,,± adÃ,,± ve Ã...Ÿifre ile siteme kullancÃ,,± açtÃ,,±m ve gerekli bazÃ,,± yetkiler verdim admin olarak gözüküyor acaba bakarmÃ,,±sÃ,,±nÃ,,±z nerede hata yaptÃ,,±Ã,,ŸÃ,,±ma ..

bbTURK

paketlerde tinyportal göremiyorum. simple portal kurulu görünüyor ama o da kurulmamÃ,,±Ã...Ÿ gibi. eÃ,,Ÿer simple portal kullanacaksan onun sitesine bakmalÃ,,±sÃ,,±n.