TP-Docs
HTML5 Icon HTML5 Icon HTML5 Icon
TP on Social Media

Recent

Welcome to TinyPortal. Please login or sign up.

May 01, 2024, 11:36:09 PM

Login with username, password and session length
Members
  • Total Members: 3,885
  • Latest: Growner
Stats
  • Total Posts: 195,175
  • Total Topics: 21,220
  • Online today: 177
  • Online ever: 3,540 (September 03, 2022, 01:38:54 AM)
Users Online
  • Users: 0
  • Guests: 126
  • Total: 126

HTML KODU YAZABÄ°LME

Started by 1c@n, April 17, 2006, 11:53:12 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

1c@n

ARKADAÃ...žLAR BÄ°R SORUM OLACAKTI TP'DE BLOKLARA HTML KODU NASIL EKLEYEBÄ°LÄ°RÄ°M MESELA HAVA DURUMU FALAN YARDIMCI OLURSANIZ SEVÄ°NÄ°RÄ°M

osenmer

phpbox ve html blok oluşturup, düzenle seçeneğinden istediğin html kodunu ekleyebilirsin.

cumhurkorkut

javascript/html bloğu Google Adsense iÇin.

solskajer

Quote from: 1c@n on April 17, 2006, 11:53:12 AM
ARKADAÃ...žLAR BÄ°R SORUM OLACAKTI TP'DE BLOKLARA HTML KODU NASIL EKLEYEBÄ°LÄ°RÄ°M MESELA HAVA DURUMU FALAN YARDIMCI OLURSANIZ SEVÄ°NÄ°RÄ°M

anladığım kadarı ile sen bir yerden aldığın hazır html kodundan blok oluşturmak istiyorsun eğer doğru anlamışsam blokları düzenle seÇeneğinden javascript/html blok ekle ve kodu iÇine aynen yapıştır kaydet ve bloğu aktif hale getir ve hazırdır.bukadar kolay gelsin :D

sunflowers

Quote from: solskajer on May 03, 2006, 01:45:27 AManladığım kadarı ile sen bir yerden aldığın hazır html kodundan blok oluşturmak istiyorsun eğer doğru anlamışsam blokları düzenle seÇeneğinden javascript/html blok ekle ve kodu iÇine aynen yapıştır kaydet ve bloğu aktif hale getir ve hazırdır.bukadar kolay gelsin :D

javascript/html blok ekle seçeneği nerde bulamadım?

bbTURK

sanki konu hortlamış :)
"blok ekle" ye tıkladıktan sonra blok türleri listelenecek orada scriptbox olarak göreceksin.

nastenka

Arkadaslar yeni konu açmak yerine bu konuda sorunumu anlatma gereÃ,,Ÿi duydum.
Ben bir haber sitesi kullanÃ,,±yorum ve anasayfada javatabanlÃ,,± bir haber portalÃ,,± olusturuyrum. Bunun için html javascript modulunden blok oluÃ...Ÿturuyorum. Buraya kadar herÃ...Ÿey noral fakat ne zamanki düzenleye girip haberleri güncellemek istesem java özelliÃ,,Ÿi kayboluyor. Javascript blokta düzenleme yapabilmek için ne yapmak gerekiyor. Ben javascripte düzenleme yapamÃ,,±yorum. YapÃ,,±nca bozuluyor.

bbTURK

eÃ,,Ÿer blokta bir editor kullanÃ,,±lÃ,,±yorsa onu devre dÃ,,±Ã...ŸÃ,,± bÃ,,±rakmayÃ,,± deneyin. epey oldu kullanmayalÃ,,± malesef doÃ,,Ÿru hatÃ,,±rlamÃ,,±yor olabilirim :S