TP-Docs
HTML5 Icon HTML5 Icon HTML5 Icon
TP on Social Media

Recent

Welcome to TinyPortal. Please login or sign up.

September 23, 2023, 03:04:35 AM

Login with username, password and session length
Members
Stats
  • Total Posts: 194,540
  • Total Topics: 21,180
  • Online today: 74
  • Online ever: 3,540
  • (September 03, 2022, 01:38:54 AM)
Users Online
Users: 0
Guests: 71
Total: 71

TP'yi istediğimiz zaman devre dışı bırakabilir miyiz?

Started by tansu, March 29, 2006, 02:33:41 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tansu

Öncelikle hayırlı olsun yeni forumumuz.
Başlık kendini anlatıyor ama biraz daha aÇayım. SMF üzerine TP yi kurduğumuzda, admin panelden istediğimiz zaman kapatabiliyor muyuz silmeden. Yani ben şimdi kursam ve düzenleyene kadar üyelere göstermek istemiyorum tabii ki.. bu mümkün mü?
Mümkün olduğunu tahmin ediyorum ancak, joomlayı bilmeden etmeden kurdum ve altı aydır ne işkenceler Çekiyorum. TP yi de tam anlamıyla kavramadan kurmak istemiyorum.
Sevgiler

deniz

bence Çok düşünmeden kur. zaten bir mod olarak Çalıştığı iÇin (hiÇ denemedim ama) kolaylıkla geriye dönüş yapabilirsin. en azından mevcut forumunu backup al onu yeniden yüklersin. en basiti bu olur. bir databaseden TP ile ilgili table ları sildinmi herşey eskisi gibi olur.


KirpiX

dostlar ben bir uyarıda bulunmak istiyorum tinyportal kurduktan sonra kaldırırsanız hep hata alıyorsunuz smf forumunuzda yada bende hep bu ÅŸekilde oldu tam 7 sefer smf yi yeniden kurdum ama tinyportaldanda vazgeÇmedim. arkadaşın sorununa gelince hemen aÇıklayayım smf admin/tinyportal/ayarlar/fontpage seÇeneklerine sırasıyla gelin aÇılan menüde Nelerin görünmesini istiyorsunuz: adlı bir bölüm var. bu bölümden  Direk olarak foruma git
seÇenegii seÇtiğin taktirde www.s,iteninadı.com yazıldığında yani sitene girecek kişi direkt foruma gider portalı görmeden. şimdi ise gelelim portalı düzenlicem ama üyeler görmesine. smf admin/tinyportal/bloklar seÇeneğine gel istediğin blokları ayarlarken "Choose your membergroups that will able to see this block" yazısının altındaki kutucukları boşalt yönetici sekmesi hariÇ bu sadece o bloğu görebilecek kullanıcıyı temsil eder
yardımcı olabildiysenm ne mutlu bana :)

tansu

Teşekkürler,
konuyla alakalı başka bir sorum daha var ama onu ayrı bir konuda aÇayım.

cumhurkorkut