TP-Docs
HTML5 Icon HTML5 Icon HTML5 Icon
TP on Social Media

Recent

Welcome to TinyPortal. Please login or sign up.

April 19, 2024, 06:33:47 AM

Login with username, password and session length
Members
  • Total Members: 3,885
  • Latest: Growner
Stats
  • Total Posts: 195,164
  • Total Topics: 21,219
  • Online today: 266
  • Online ever: 3,540 (September 03, 2022, 01:38:54 AM)
Users Online
  • Users: 1
  • Guests: 118
  • Total: 119
  • @rjen

TinyPortel.net'in geleceği hakkında

Started by bbTURK, June 05, 2010, 08:46:31 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bbTURK

ArkadaÃ...Ÿlar bu site kapatÃ,,±lÃ,,±yor. Bloc'un yazdÃ,,±Ã,,ŸÃ,,± duyuruyu olabildiÃ,,Ÿince çevirerek aktarmaya çalÃ,,±Ã...ŸÃ,,±cam.

Quote from: Bloc on June 03, 2010, 08:39:05 AM
TinyPortal eklentisinin ana destek sitesi tinyportal.co.uki 4-5 yÃ,,±ldan sonra kapatmaya karar verdim. Bunun birka. sebebi var ancak asÃ,,±l sebebi TP geliÃ...Ÿtirmeye kÃ,,±sÃ,,±tlÃ,,± zamanÃ,,±m olmasÃ,,±. AyrÃ,,±ca artÃ,,±k SMF için bir çok 'portal' olduÃ,,Ÿu için artÃ,,±k bu sna çok büyük bir ihityaç görmüyorum.

TemalarÃ,,±m  http://www.blocweb.net adresinden ulaÃ...ŸÃ,,±labilir olacak fakat tüm TP ile ilgili destek SMF mod sitesinden verilecek. Kapanma yakÃ,,±n bir tarihte olmayaca,ilk önce TP v1.0 beta5 bulunan hatalarÃ,,± belirleyeceÃ,,Ÿim ve sonra beta 5.2/RC1 SMF mod sitesinden yayÃ,,±nlanacak. Bundan sonra TP.net kapatÃ,,±lacaktÃ,,±r.

bu olayla ilgili kiÃ...Ÿisel düÃ...ŸÃ¼ncelerimden bahsedersem; gerçekten bu habere çok üzüldüm. Ã...Ÿimdiye kadar tüm smf kullanan sitelerimde kullandÃ,,±Ã,,ŸÃ,,±m bir portaldÃ,,± tinyportal. artÃ,,±k smf dÃ,,±Ã...ŸÃ,,±nda bir scripte geçmemek için bir neden düÃ...ŸÃ¼nemiyorum.

alp

Ã...Ÿuan tpnin alternatifi olacak herhangi bir portal göremiyorum,hayÃ,,±rlÃ,,±sÃ,,± olsun

bolubeyi

haklÃ,,±sÃ,,±nÃ,,±z fakat 2.0 serisine geçmek için çok geç kaldÃ,,±. tp kullanÃ,,±cÃ,,± idim ben de devam etmek isterdim ama maalesef olmadÃ,,±.

temiz