TP-Docs
HTML5 Icon HTML5 Icon HTML5 Icon
TP on Social Media

Recent

Welcome to TinyPortal. Please login or sign up.

March 28, 2024, 08:11:12 AM

Login with username, password and session length
Members
Stats
  • Total Posts: 195,104
  • Total Topics: 21,212
  • Online today: 143
  • Online ever: 3,540 (September 03, 2022, 01:38:54 AM)
Users Online
  • Users: 1
  • Guests: 134
  • Total: 135
  • tino

beta5 sürüm

Started by bolubeyi, March 27, 2010, 12:04:29 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bolubeyi

2.0 kullanÃ,,±cÃ,,±larÃ,,± beta5 sürümün yayÃ,,±nlanmasÃ,,±nÃ,,± bekliyor. YakÃ,,±n bir zamanda yayÃ,,±nlanacak mÃ,,± acaba ?

webfizik

bolubeyi, kusura bakma yeri deÃ,,Ÿil ama hazÃ,,±r seni yakalamÃ,,±Ã...Ÿken sorayÃ,,±m ben tp o.98 kullanÃ,,±yorum rar,,zÃ,,±p,doc dosyalarÃ,,±nÃ,,± ( Downloads)
açmÃ,,±yor. acaba ayarlarÃ,,±nÃ,,±mÃ,,± karÃ,,±Ã...ŸtÃ,,±rdÃ,,±m yardÃ,,±mcÃ,,± olursanÃ,,±z sevinirim

bolubeyi

dosyalarÃ,,±nÃ,,±zÃ,,±n içinde bulunduÃ,,Ÿu klasörün chmod izinlerini içindekilerle beraber  755 yapÃ,,±n.

webfizik

sevgili bolubeyi, bahsetdiÃ,,Ÿin klasöre (chmod) nerden ulaÃ...ŸacaÃ,,ŸÃ,,±m. ben okadar iyi deÃ,,Ÿilim ancak  adÃ,,±m adÃ,,±m söylersen bulabilirim

Not: ftp den  .... /public_html/tp-images/tp-downloads     dosyasÃ,,±nÃ,,± sildim  tp 1.0v paketinden aynÃ,,± dosyayÃ,,± aldÃ,,±m  ftp ye atdÃ,,±m. Ã...žu anda  dosya hem yuklüyor, hem  açÃ,,±yor fakat açÃ,,±lan word de yazÃ,,±lar gözükmüyor

bolubeyi

bolubeyi

download linki göremedim.

webfizik

zehir

TinyPortal v1.0 beta5  resmi sitesinde yayÃ,,±nlardÃ,,±  O0

bolubeyi

Quote from: zehir on April 05, 2010, 11:12:51 AM
TeÃ...Ÿekkür ederim bilgilendirme için. Fakat burasÃ,,± neden güncellenmiyor? Türkçe destek sanÃ,,±rÃ,,±m sahipsiz kaldÃ,,±. + türkçe dil dosyalarÃ,,±na nereden ulaÃ...ŸacaÃ,,ŸÃ,,±z?

alp

kendim TinyPortal v.1.0.6 beta 2 den ileri henüz gidemedim

yalnÃ,,±z sadece burasÃ,,± deÃ,,Ÿilde genel olarak tpnin biraz geri kaldÃ,,±Ã,,ŸÃ,,±nÃ,,± düÃ...ŸÃ¼nüyorum,smf kullanÃ,,±cÃ,,±larÃ,,±nÃ,,± kendisine çekecek 0.98 den sonra bir kaç özellikten baÃ...Ÿka özellik eklenmedi,aynÃ,,± zamanda tema olarakta bence çok kaliteli temalarda yok(ücretli kÃ,,±sÃ,,±m içinde geçerli),yoksa varda ben mi bilmiyorum
Quote from: bolubeyi on April 05, 2010, 08:02:30 PM
Quote from: zehir on April 05, 2010, 11:12:51 AM
TeÃ...Ÿekkür ederim bilgilendirme için. Fakat burasÃ,,± neden güncellenmiyor? Türkçe destek sanÃ,,±rÃ,,±m sahipsiz kaldÃ,,±. + türkçe dil dosyalarÃ,,±na nereden ulaÃ...ŸacaÃ,,ŸÃ,,±z?

haktanir

AslÃ,,±nda bazÃ,,± temalar var, ama diÃ,,Ÿer sitelerde. TP için uyumlu SMF temalarÃ,,± diye aratÃ,,±rsan Google'da, birkaç iÃ...Ÿine yarayacak tema çÃ,,±kar. Buradakileri ben de pek beÃ,,Ÿenmiyorum açÃ,,±kçasÃ,,±.